Biz Kimiz ? SUMEF

Sevgi Umut Mutluluk Eğitim Farkındalığının adresi SUMEF olarak mottomuz "Sevgiyle öğreterek miniklerimizin mutluluğunu ilke edinmek."

 Çocuklarımızın öğrenme serüvenine sevgi dolu bir başlangıç yapmaları için özel olarak tasarladığımız okulumuz, eğitim sistemimiz, deneyimli ve özenli eğitim kadromuz ile her çocuğun benzersiz yeteneklerini keşfetmelerine rehberlik ediyoruz. Oyun temelli eğitim anlayışımız, çocukların merakını beslerken sosyal ve duygusal gelişimlerini destekliyoruz. Renkli sınıflarımız ve dış mekan etkinliklerimiz, doğayla iç içe olmalarını sağlayarak keşfetmelerini teşvik ediyor. Anaokulumuzda sevgi dolu bir ortamda çocukların özgüvenli, mutlu ve sağlıklı bireyler olarak büyümelerine yardımcı oluyoruz.

Doğa ile iç içe verdiğimiz eğitim modeli ile çocuklara doğa sevgisi ve bilincini kazandırıyoruz. 
Erken yaşlarda doğa ile iç içe büyüyen çocuklar gelecekte doğaya saygılı ve sorumluluk sahibi bireyler oluyor.
Uyguladığımız eğitim modeli, çocuğun sağlıklı gelişimine fayda sağlarken doğanın döngüsünü görerek çevredeki canlılara duyarlı olmasının 
en büyük etkeni oluyor.

 

SUMEFAnaokulu

Sumef ile keşfederken öğrendiği yolculuğuna oyun dolu sınıflarla ve gülümseyen öğretmenleriyle adım atan miniklerimiz, eğlenceli etkinliklerle dolu günlerinin yanı sıra, öğrenmeyi keşfetmenin keyfini yaşıyorlar. Çocuklarımızın renkli hayal dünyalarına ev sahipliği ediyoruz.